HAFIZLARIMIZDAN ÜSTÜN BAŞARI “3 DALDA DA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ”

Uluırmak Nuraniye Kur’an Kursumuzda hafızlığını tamamlayan hafızlarımız hem hafızlık yarışmasında hem de Kur’an-ı Kerim’i yüzünden güzel okuma yarışmalarında üstün başarı göstererek Bölge Birincisi oldu ve Türkiye Finaline katılmaya hak kazandı.

Mehmet Küçükdemirkesen Hocamızın öğrencisi Mustafa Dektaş, İmam Hatip Ortaokulları arasında düzenlenen “Kur’an-ı Kerimi Yüzünden Güzel Okuma Yarışması”nda Bölge Birincisi oldu.

Yine Mehmet Küçükdemirkesen Hocamızın öğrencisi Abdülhamid Zekkur’da İmam Hatip Ortaokulları arasında düzenlenen “Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması”nda ipi göğüsleyerek Bölge Birincisi Oldu.

Mezun Hafızlarımızdan Halil Şahin Hocamızın öğrencisi Muhammed Emin Çelik de İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen “Genç Seda Kur’an-ı Kerim’i Yüzünden Güzel Okuma Yarışması”nda üstün başarısıyla Bölge Birincisi olarak adını Türkiye Finaline yazdırdı.

Öncelikle Rabbimize tekrar şükrediyoruz. Bizlere bu haklı gururu yaşatan hafızlarımızı üstün başarılarından dolayı tebrik ve takdir ediyor, hafızlarımızın yetişmesinde maddi-manevi emeği gecen hocalarımıza ve değerli ailelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Öğrencilerimize Türkiye Finallerinde de başarılar diliyoruz.

Paylaş