KURSUMUZUN GURUR GÜNÜ 31 ÖĞRENCİMİZ HAFIZLIK BELGELESİNİ ALDI

Uluırmak Kur’an Kursumuzda hafızlık eğitimini tamamlayarak mezun olan 31 öğrencimiz, hafızlık belgelerini İlçe Müftümüz Musa İmamoğlu’nun elinden aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın 2023 Yılında düzenlediği 1. 2. ve 3. Hafızlık Tespit Sınavlarına katılarak başarılı olan ve “Hafızlık Belgesi” almaya hak kazanan öğrencilerimiz için İlçe Müftülüğünde “Belge Takdim Töreni” düzenlendi.

Öğrencilerimizi tebrik ederek hafızlık belgelerini takdim eden İlçe Müftümüz Musa İmamoğlu, öğrencilere bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, kendilerini yetiştiren hocalarına ve hafızlık eğitimi süresince onları maddi ve manevi olarak destekleyen ailelerine de teşekkür etti.

Bizlere bu sevinci yaşatan öğrencilerimizin değerli ailelerine ve emek veren kıymetli hocalarımıza canı gönülden şükranlarımızı sunuyor, mezun öğrencilerimizi tebrik ediliyoruz.

Kursumuza ve öğrencilerimizin yetişmesine maddi ve manevi destek veren tüm hayır sahiplerine ve Türk Anadolu Vakfı’mıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Paylaş