ÜMİT ESER HOCAMIZA HÜZÜNLÜ VEDA…

Kursumuzda çok uzun yıllar Kur’an Kursu Öğreticiliği yapmış olan Ümit ESER hocamız emekli oldu. Hocamız görev süresi boyunca fedakarca, özverili bir şekilde yüzlerce öğrencinin, rabbimizin kelamını öğrenmesine ve dini hayatını nasıl yaşaması gerektiğini anlamasına vesile oldu.

Ümit hocamız hocalarımıza hitaben yaptığı konuşmasında;

“Değerli hoca arkadaşlarım;

Başarılarınız, mutluluğunuz için yüreğimin tüm cömertliğiyle Allah’tan sizler için duada, dileklerde bulunacağım. Bu konuşmamın bir veda konuşması olduğunu ve sizlere “artık yollarımız ayrılıyor” demeye dilim varmıyor. Sizlerle yollarımız hiçbir zaman ayrılmayacak. Çünkü, geride bıraktığımız iz ve eserlerle, tatlı anılarla hoş bir seda kalacak. Bundan sonra da gücüm yettiğince dilim döndüğünce insanlara Allah’ın kelamını öğretmeye çalışacağım.

Değerli Hocalarım;

Sizlere hakkımı varsa helal ediyorum. Siz de lütfen bana olan hakkınızı helal edin.. Hepinizi bu duygular içinde en içten sevgiyle kucaklarken, sizleri Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Uluırmak Nuraniye Kur’an Kursu olarak Ümit hocamıza, bugüne kadar yapmış olduğu değerli hizmet ve özverili çalışmaları için teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar dileriz.

Paylaş